-koukněte se prosím
na můj druhý blog
je o Miley Cyrus a
dalších disney stars
-Chceš spřátelit?-zde-
KOPÍRUJTE S MOJÍ IKONKOU!!!

...BLOG JE ČÁSTEČNĚ POZASTAVENÝ...

Robert a Kristen-zajímavosti

31. ledna 2010 v 21:18 |  Robert a Kristen
Robert o řízení auta "Můj táta je prodavač aut, ale já jsem vždycky říkal, že řídit nebudu. Do autoškoly jsem chodil v Oregonu, první auto jsem si pak koupil v L.A., ale řídit jsem se nikdy pořádně nenaučil. Neustále na mě někdo troubí, jsem hrozný řidič!"

Kristen, psi nebo kočky? Kdyby Kris mohla být zvířetem, byla by kočkou. "S kočkama nikdy nevíš, na čem jsi. Mají svůj život a na tebe kašlou!"

Robert o praní prádla "V Londýně jsem pral jednou za půl roku - velká akce. Ten pytel se špinavým prádlem byl tak veliký, že jsme ho se spolubydlícím museli vézt na dvou BMX kolech, byli jsme jak válečný konvoj."

Kristen o klučičí módě "Myslím, že je děsně sexy, když kluci nosí černé svěšené kalhoty - úzké, ale svěšené. Dívám se třeba na Robovi kalhoty a říkám si tyhle gatě chci!"

Robert o anonymitě "Přeji si, aby lidé nevěděli, kdo jsem, abych mohl lhát a říct, že jsem třeba Obamův poradce. To jsem říkal před Twilight.

Kristen o své postavě "Měřím 155 cm a mám pocit, že bych se cítila líp, kdybych byla větší. 170 by bylo ideální!"

Robert o penězích "Neutrácím, jedinou věc, kterou jsem si pořídil, je moje auto. Bylo by krásné koupit dům mým rodičům, ale oni žijí naprosto spokojeně a myslím, že bych je tím spíš obtěžoval. Já nosím každý den stejné oblečení a jediné, co si kupuju, jsou DVD."

Kristen o hraní "Jediné, co pro svojí práci dělám je, že mám trému. Kdybych neměla trému, nemohla bych to dělat!"

Robert o modelingu "V modelingu jsem dosáhl vrcholu ve dvanácti letech. Existuje spousta fotek z té doby, na kterých vypadám nesnesitelně trapně."

Kristen o pečení "Dělám výborné koláče. Jablečný umím ze všech nejlíp."

Robert o tancování "Z tancování jsem na nervy. Býval jsem dobrý, ale už ani nevím kdy, ale něco se mi v hlavě změnilo a jsem z toho nervózní."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaká kniha je nejleší?

Stmívání 19.4% (7)
Nový měsíc 8.3% (3)
Zatmění 16.7% (6)
Rozbřesk 44.4% (16)
Žádná z nich 11.1% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama