-koukněte se prosím
na můj druhý blog
je o Miley Cyrus a
dalších disney stars
-Chceš spřátelit?-zde-
KOPÍRUJTE S MOJÍ IKONKOU!!!

...BLOG JE ČÁSTEČNĚ POZASTAVENÝ...

Březen 2010


diplom za bleskovku od Avatar Cullen

31. března 2010 v 21:33 Ostatní
-moc se mi líbí-díky-

eclipse new stills

31. března 2010 v 18:29 Eclipse
stills
stills
stills
-jsou úplně úžasný-

Nová kniha od Stephenie Meyer

30. března 2010 v 22:16 Stephenie Meyer
O velké překvapení se dnes postarala fanouškům Stmívání Stephenie Meyer. K vydání je totiž připravená její nová kniha, čí spíše novela, a to o dívce jménem Bree Tanner. Jestli si vzpomínáte, je to ta novorozená upírka z konce Zatmění, kterou Cullenovi chytí živou (ve filmu jí hraje Jodelle Ferland).
Stephenie původně tuto knihu psala jěště před uvedením Stmívání do kin. Při práci Zatmění potom hodně přemýšlela o světě novorozených upírů a začala sama pro sebe psát o závěru z pohledu Bree. Posléze jí zamýšlela jako kapitolu do oficiálního průvodce po světě Stmívání.

Při natáčení se o ní doslechl režisér David Slade a poprosil jí, zda by si jí Jodelle, Xavier a Bryce Dallas Howard mohli také přečíst. Do průvodce se ale neměl tento příběh šanci se dostat - nakonec z toho totiž bylo 200 stránek. Vydavatel proto navrhl Stephenii, aby novelu vydala jako samostatnou knihu. Stephenie se rozhodla, že jako poděkování fanouškům jí uveřejní na internetu a poté jako "opravdovu" knihu - z jejího prodeje půjde 1$ z každého prodaného výtisku Americkému červenému kříži.
A nyní ta zásadní informace :) Online bude tat kniha k dispozici zde:http://www.breetanner.com/ a to 7.6.-5.7.2010


Eclipse "promo"

30. března 2010 v 22:00 Eclipse
eclipse
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
-promo fotka eclipse u reklamy na zmrzlinu-

MTV Movie Awards 2010

30. března 2010 v 21:32 Informace
mtv.czTak jako každý rok i tento se koná předávání MTV Movie Adwards. New Moon je nominován hned v několika kategoriích a pozadu s nominacemi nezůstávají ani herci z této ságy. Pokud chcete pomoci k výhře ve všech kategoriích tak hlaujte. Budete k tomu potřebovat jen pár minut a menší zaregistrování na stránkách. Nebojte vše je bezplatné.

Hlasovat se může do 9. dubna 2010 a předávání cen proběhne 6. června...
Přehled kategorií, možnosti pro hlasování a odkaz na samotné hlasování najdete v celém článku...BLESKOVKA

29. března 2010 v 21:35 Ostatní

BLESKOVKA!!!

eclipse1.JMÉNO A BLOG
2.AHOJ,JAK SE VEDE
3.LÍBÍ SE TWILIGHT SÁGA?
4.MÁM TU UDĚLAT NĚJÁKOU SOUTĚŽ?JAKOU?-PŘIHLÁSÍŠ SE KDYŽTAK?
5.TVOJE NEJ CELEBRITA?
6.BYL/A JSI TU UŽ NEKDY?
7.CO NA DIPLOM
8.MOOC DÍKY,AHOJ

Kristen kwásný photoshoot

29. března 2010 v 18:54 Kristen Stewart

určitě jste všichni tyhle fotky viděly,ale mě se líbí tak jsem je sem dala-

eclipse wallpapers

28. března 2010 v 21:08 Eclipse
eclipse poster wallpaper team edward3 New Eclipse Wallpaperseclipse it all begins with a choice01 New Eclipse Wallpapers

free image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image host
eclipse broken ribbon dateeclipse ribbon date
-ty první dvě jsou úžasný...

záhlaví pro Elíša...

28. března 2010 v 19:01 Ostatní
-tak tady máš to záhlaví jak jsi chtěla,projistotu jsem udělala 3 a jeden dess,abys měla z čeho vybírat,pokud se ti nebude ani jedna věc líbit pochopím to...
-něvěděla jsem do jaký barvy,no a blog máš do růžova,takže jsou taky do růžova,snad newa,kdyžtak udělám v jiný bavě no...
-vše je v celý článek...


další dvě knihy od Stephenie Meyer

27. března 2010 v 21:45 Stephenie Meyer
-našla jsem další 2 knihy od Stephenie Meyer
-vypadají fakt zajímavě,ale twilight saga mi příde taková...no prostě zajímavější...

Prom nights from Hell
kniha
Prom Nights from Hell je strašidelná, ale především také zábavná sbírka příběhů od pěti nejlepších amerických spisovatelek pro mladé (od teenagerů až po dospělé). Všechny příběhy nejsou jednorázovky, protože některé z nich jsou úvodem (jakýmsi 'pilotem') pro novou knižní sérii. Sbírka je nanejvýš různorodá a spojuje ji jeden fakt: všechny příběhy se odehrávají na plese, který se nějakým způsobem zvrtne. Každá z autorek líčí naprosto originální děj, navíc se střídají i úhly pohledu, takže nejsou opomíjeny ani mužské postavy.
Příběhy:
 1. Dcera Lovkyně upírů
  (Meg Cabot)
  ... Mary není jen obyčejná středoškolačka. Její matka lovila upíry a dcera po ní převzala štafetu. Maryina nejlepší kamarádka se ale nechá pozvat na ples Sebastianem; upírem, kterého má Mary zabít...
 2. Květina na šaty
  (Lauren Myracle)
  ... Přátelé Frankie, Will a Yun Sun se vydají k vědmě, aby si nechali vyložit osud. Frankie doufá, že ji Will pozve na ples, a když uvidí u vědmy sušenou kytičku květin, jež má údajně plnit tužby, přeje si právě tohle...
 3. Madison Averyová a Smrtka
  (Kim Harrison)
  ... Madison je matkou za trest donucena přestěhovat se k otci, který bydlí v naprostém zapadákově. Tam ji pozve místní chlapec na ples, na který musí z popudu rodičů jít. Během večera dává ale svému partnerovi košem a zrovna když je na odchodu, potká záhadného mladíka - Smrt.
 4. Polib a pověz
  (Michele Jaffe)
  ... Miranda (nebo taky Miss Kiss, ať chcete nebo ne) má nadlidské schopnosti - sluch, fyzickou sílu, rychlost. Snaží se pomáhat lidem v nouzi, ale zároveň neprozradit své tajemství a vyhnout se místnímu fešnému šerifovi, který má jisté podezření...
 5. Peklo na Zemi
  (Stephenie Meyer)
  ... Na světě neustále soupeří Dobro proti Zlu. Přímo mezi námi žijí andělé a démoni, bojující za svou vizi. Gabe je student, kterého nadevše baví pomáhat druhým. Dokáže rozpoznat, kdo potřebuje pomoc, a zasáhne. Ano, Gabe je anděl. A jako naschvál se na jeho maturitním plese objeví Sheba; démonka, užívající si zkázu.
The host
kniha
popis:Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva.
Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících "divokých" lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. "Poutnice" - její vetřelecká "duše" - která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří.
Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopak zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přinutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pouť za mužem, kterého obě milují.


změny...

27. března 2010 v 15:08 Ostatní
-tady je jak se změnily postavy z twilight sagy,mě se nejvíc líbí v new moon...At Madame Tussauds in NY 25/03/10

25. března 2010 v 17:05 | http://iheartcullens.blog.cz/ |  Robert Pattinson
-fotky z muzea kde je figurína Roberta...
PS:vypadá jako živej...
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host


porovnání...


Hot or Not

24. března 2010 v 19:19 Ankety-klikni ;-)

Hot or Not

-tak jsem tu zavedla anketu Hot or Not,
po nějáký době změním obázek a vy budete
hlasova jesli je Hot nebo Not
-tak hlasujte-díky...


eclipse poster

23. března 2010 v 17:47 Eclipse
poster
-našla jsem oficiální poster elipse!...
-je úžasnej...

Ashley Greene in LA 20/03/10

23. března 2010 v 14:37 Ashley Greene
Ashley šla ze salonu kde si nechala prodloužit vlasy
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com