-koukněte se prosím
na můj druhý blog
je o Miley Cyrus a
dalších disney stars
-Chceš spřátelit?-zde-
KOPÍRUJTE S MOJÍ IKONKOU!!!

...BLOG JE ČÁSTEČNĚ POZASTAVENÝ...

další dvě knihy od Stephenie Meyer

27. března 2010 v 21:45 |  Stephenie Meyer
-našla jsem další 2 knihy od Stephenie Meyer
-vypadají fakt zajímavě,ale twilight saga mi příde taková...no prostě zajímavější...

Prom nights from Hell
kniha
Prom Nights from Hell je strašidelná, ale především také zábavná sbírka příběhů od pěti nejlepších amerických spisovatelek pro mladé (od teenagerů až po dospělé). Všechny příběhy nejsou jednorázovky, protože některé z nich jsou úvodem (jakýmsi 'pilotem') pro novou knižní sérii. Sbírka je nanejvýš různorodá a spojuje ji jeden fakt: všechny příběhy se odehrávají na plese, který se nějakým způsobem zvrtne. Každá z autorek líčí naprosto originální děj, navíc se střídají i úhly pohledu, takže nejsou opomíjeny ani mužské postavy.
Příběhy:
 1. Dcera Lovkyně upírů
  (Meg Cabot)
  ... Mary není jen obyčejná středoškolačka. Její matka lovila upíry a dcera po ní převzala štafetu. Maryina nejlepší kamarádka se ale nechá pozvat na ples Sebastianem; upírem, kterého má Mary zabít...
 2. Květina na šaty
  (Lauren Myracle)
  ... Přátelé Frankie, Will a Yun Sun se vydají k vědmě, aby si nechali vyložit osud. Frankie doufá, že ji Will pozve na ples, a když uvidí u vědmy sušenou kytičku květin, jež má údajně plnit tužby, přeje si právě tohle...
 3. Madison Averyová a Smrtka
  (Kim Harrison)
  ... Madison je matkou za trest donucena přestěhovat se k otci, který bydlí v naprostém zapadákově. Tam ji pozve místní chlapec na ples, na který musí z popudu rodičů jít. Během večera dává ale svému partnerovi košem a zrovna když je na odchodu, potká záhadného mladíka - Smrt.
 4. Polib a pověz
  (Michele Jaffe)
  ... Miranda (nebo taky Miss Kiss, ať chcete nebo ne) má nadlidské schopnosti - sluch, fyzickou sílu, rychlost. Snaží se pomáhat lidem v nouzi, ale zároveň neprozradit své tajemství a vyhnout se místnímu fešnému šerifovi, který má jisté podezření...
 5. Peklo na Zemi
  (Stephenie Meyer)
  ... Na světě neustále soupeří Dobro proti Zlu. Přímo mezi námi žijí andělé a démoni, bojující za svou vizi. Gabe je student, kterého nadevše baví pomáhat druhým. Dokáže rozpoznat, kdo potřebuje pomoc, a zasáhne. Ano, Gabe je anděl. A jako naschvál se na jeho maturitním plese objeví Sheba; démonka, užívající si zkázu.
The host
kniha
popis:Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva.
Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících "divokých" lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. "Poutnice" - její vetřelecká "duše" - která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří.
Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopak zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přinutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pouť za mužem, kterého obě milují.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

...KLIK...

...klik... 100% (102)

Komentáře

1 new-moon-love new-moon-love | Web | 28. března 2010 v 8:15 | Reagovat

Ty můžou bejt fakt hezký ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama