-koukněte se prosím
na můj druhý blog
je o Miley Cyrus a
dalších disney stars
-Chceš spřátelit?-zde-
KOPÍRUJTE S MOJÍ IKONKOU!!!

...BLOG JE ČÁSTEČNĚ POZASTAVENÝ...

Remember me

12. března 2010 v 18:04 |  Robert Pattinson
Film Nezapomeň na mě, který už brzy uvidíš i v ČR, má americkou premiéru už za sebou a jeho hlavní hvězdy Emilie de Ravin a Robert Pattinson teď dennodenně absolvují nejrůznější focení a rozhovory.

Zatímco Roba se všichni ptají na příběh a jeho filmovou postavu, Emilie nějčastěji odpovídá na dotazy, jak se jí hrálo s hvězdou ságy Twilight!

A její odpověď? "Robert je miláček a také je zcela skutečný, není na něm nic nadpřirozeného," směje se australská kráska a přiznává, že zpočátku byla z popularity filmového Edwarda trochu v šoku!

Kdykoliv se totiž natáčely záběry s Robem, fanynky se to záhadným způsobem dozvěděly, plac neprodyšně obklopily a neustále fotografovaly a vřískaly.

"Svět je bláznivý," poznamenala k tomu Em a pokračovala: "Snažili jsme se pracovat, ale mnohdy byly fanynky tak blízko, že to nešlo a musela zasáhnout ochranka, protože ječící holky nechtěly pochopit, že nás ruší!"

Podle herečky bylo také velmi těžké, soustředit se na roli, když na ni zírali stovky lidí. Ve filmu to ale vidět není!

Šílenství navíc nekončilo natáčením! "Chtěli jsme jít s Robem jen na večeři, jakmile jsme ale vyšli na ulici, vrhly se na nás fanynky a nakonec nás musela doprovodit ochranka," dodala na závěr Emilie.
www.bravogirl.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zac Efron nebo Robert Pattinson?

Robert 83.9% (26)
Zac 16.1% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama