-koukněte se prosím
na můj druhý blog
je o Miley Cyrus a
dalších disney stars
-Chceš spřátelit?-zde-
KOPÍRUJTE S MOJÍ IKONKOU!!!

...BLOG JE ČÁSTEČNĚ POZASTAVENÝ...

Škola noci-sice to není k twilight, ale mě se ty knihy líbí tak jsem je sem dala...

7. dubna 2010 v 21:03 |  Ostatní
označená
zrazená
vyvolená
nezkrotná
pronásledovaná
knihaŠestnáctiletá Zoey Redbirdová se hádá s rodiči, právě se rozešla s přítelem a poslední, co jí ještě schází, je začít se měnit v upíra. Jenže právě to se stalo a Zoey musí přestoupit na speciální školu pro upíří mláďata. Všechno ale není tak zlé, jak to na první pohled vypadá - upíří dorost přijme novou spolužačku mezi sebe, hodiny nejsou zdaleka tak nudné jako na normální střední a navíc se zdá, že Zoey má schopnosti, o jakých mohou ostatní jen snít.Jako každá puberťačka řeší problémy s kluky, navíc musí obhájit své zásady před nepřátelsky naladěnou elitní skupinou studentů. 
 Jediný, s kým si nepadne do oka, jsou členky elitní školní organizace Dcery temnoty a zvlášť její příšerná předsedkyně Afrodita. Za jejich zdánlivě nevinnými rituály se skrývá něco hodně ošklivého a je na Zoey, aby to zarazila - než někdo přijde o život. Označená otevírá úspěšnou řadu příběhů pod titulem Škola noci o výjimečné, a přitom docela obyčejné budoucí upírce Zoey, která je předurčena k velkým věcem, i když o to vlastně moc nestojí…

knihaZoey Redbirdová si pomalu zvyká na upíří Škole noci a svědomitě se připravuje na roli předsedkyně elitní studentské organizace Dcery temnoty. Konečně má pocit, že někam patří, a dokonce má i chlapce. Možná i dva... Městem Tulsa však náhle otřese zmizení středoškolského fotbalisty, a když se jeho mrtvola najde poblíž areálu upíří školy, instinkt Zoey napovídá, že je to teprve začátek něčeho skutečně zlověstného. Jako obvykle se nemýlí. Brzy přibude další hrůzná vražda, podezření padá na upíry a možná není tak docela neopodstatněné… Zoey proniká stále hloub do spleti intrik, ale zjišťuje, že je toho na ni příliš. To ale ještě netuší, že se její nejbližší zanedlouho ocitnou ve smrtelném nebezpečí a někoho z nich prostě zachránit nedokáže. Zrazená přináší pokračování příběhu o napínavém osudu budoucí upíří velekněžky Zoey, který započal v Označené, první části světově úspěšné a populární Školy noci.
knihaUčednice velekněžky Zoey Redbirdová má spoustu problémů: zapletla se se třemi kluky naráz, začíná si až podezřele rozumět s nejotravnější holkou na škole, ale nejvíc ji trápí, co se děje s její nejlepší kamarádkou. Stevie Rae možná vstala z mrtvých, ale změnila se - tak moc, že už pro ni možná neexistuje cesta zpět. Zoey tomu ale prostě nechce věřit, a tak začíná zoufale spřádat plány na její záchranu. Všechno ovšem musí stranou, když Školou noci otřese hrůzná vražda.
-já zrovna čtu první díl a zejtra si jdu koupit druhej,jsou to fakt dobrý knížky moc se mi líbí téma,děj i způsob napsání,stmívání se mi ale stejně líbí mnohem víc...
PS:někde jsem četla že se to možná zfilmuje-to by bylo fakt super XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

...KLIK...

...klik... 100% (102)

Komentáře

1 KikySs KikySs | Web | 7. dubna 2010 v 23:34 | Reagovat

AHOJ ZAČALA SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ CELEBRITU SHÁNĚJ HLASY :-)

2 VeR~ VeR~ | Web | 8. dubna 2010 v 18:55 | Reagovat

ty nemusí být špatné :D

3 Nikča Nikča | Web | 17. srpna 2010 v 18:54 | Reagovat

na mém blogu bude brzo můj překlad pátého dílu školy noci. jestli ji čtete, tak se přiďte podívat, ale hlavně tuto dobrou zprávu roznášejte na jiné blogy :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama